Mūsu risinājumi ir klientu ļoti atzīti un uzticami, un tie atbildīs nepārtraukti mainīgajām finansiālajām un sociālajām prasībām attiecībā uz labāko cenu Ķīnas P-Audio stila 15 collu skaļruņu detaļām. Laipni lūdzam sazināties ar mums, ja jūs interesē mūsu risinājums, mēs jūs pārsteigsim par kvalitāti un cenu.
Mūsu risinājumi ir klientu ļoti atzīti un uzticami, un tie atbildīs nepārtraukti mainīgajām finansiālajām un sociālajām prasībām.Ķīnas PA rāmja un PA skaļruņu detaļu cenaTā kā pasaules ekonomiskā integrācija rada izaicinājumus un iespējas xxx nozarei, mūsu uzņēmums, turpinot komandas darbu, kvalitāti pirmajā vietā, inovācijas un abpusēju labumu, ir pietiekami pārliecināts, lai saviem klientiem patiesi piedāvātu kvalificētus risinājumus, konkurētspējīgas cenas un lielisku servisu, kā arī veidotu gaišāku nākotni augstāka, ātrāka un spēcīgāka garā kopā ar mūsu draugiem, turpinot savu disciplīnu.
1. brīdis
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Zibspuldze-F1
Apakšējā slāņa tīrīšanas grozs, Apakšējā slāņa tīrīšanas groza plaukts, Apakšējā slāņa moduļa grozs,
Uzstādīts viena, divu vai trīs slāņu mazgātājā, ievietots dažādos iesmidzināšanas moduļos, skalo atkārtoti lietojamus laboratorijas stikla traukus, keramiku, plastmasu, nerūsējošo tēraudu un tā tālāk.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Aktivitātes veltnis | Astoņi |
| Pozīcijas regulators | Divi |
| Groza rāmja stumšanas un vilkšanas gājiens | 550 mm |
| Ātrās saskarnes diametrs | 32 mm |
Grozu plaukts ar moduļu savienojumu
Manuāla ieplūdes un izplūdes kameras tīrīšanas stumšanas un vilkšanas funkcija
Uzstādīts uz abām nerūsējošā tērauda vadotnēm
Ātri aizverams ūdens ieplūdes atvere, skalošanas ūdens no kameras vadotnes aizmugures katrā iesmidzināšanas modulī
| Ārējie izmēri, augstums mm | 158 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 528 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 566 mm |
| Neto svars | 3 kg |