padara tīrīšanas darbu patīkamāku
Paredzēts standarta stikla trauku laboratorijas tīrīšanai, piemērots stikla, keramikas, metāla, plastmasas u. c. traukiem (piemēram, mērkolbām, paraugu flakoniem, Erlenmeijera kolbām, kolorimetriskajām mēģenēm, pipetēm, mērpipetēm, mēģenēm, Petri trauciņiem, sirdsveida kolbām, vērtnēm u. c.).
—————Zibspuldze-F2—————
| Pamatparametrs | |
| Darba temperatūra | 5–40 ℃ |
| Elektroniskā jauda | 380 V/50 Hz |
| Elektriskais vads | 2 m/5 x 10 kv. m. |
| Sildīšanas jauda | 9 kW/18 kW |
| Žāvēšanas jauda | 4 kW/6 kW |
| Kopējā jauda | 13 kW/24 kW |
| Ietilpība | 308L |
| Peristaltiskais sūknis | 4 gabali |
| Programmas | 36 noklusējuma, 100+ pielāgoti |
| Mazgāšanas temperatūra | līdz 95 ℃ |
| RS 232 ports | Datu informācijas pārsūtīšanai no veļas mazgājamās mašīnas |
| Skārienekrāns | 7 collu krāsu ekrāns |
| Ārējie izmēri (A/P/D) | 1326 * 930 * 750 mm |
| Svars | 200 kg |
| Temperatūras sensors | PT1000 |
| Pieejams interneta pieslēgums | |
| Redzams logs uz durvīm | |
| Vadītspējas uzraudzības sistēma skalošanai | |
| Pieejams tīra ūdens pastiprinātāja sūknis | |
| Augstas efektivitātes tvaika kondensators | |
| Mazgāšanas kamera no 316L nerūsējošā tērauda | |
| Ārējais panelis no 304 nerūsējošā tērauda | |
Četras galvenās priekšrocības pilnībā automātiskai laboratorijas stikla trauku mazgātājam
Kāpēc izvēlēties XPZ pilnībā automātisko laboratorijas stikla trauku mazgātāju?
Vairāk funkciju——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Sertifikācija:
Kā XPZ pilnībā automātiskā laboratorijas stikla trauku mazgātāja tīra laboratorijas piederumus?
→ Izmantojot krāna ūdeni un tīru ūdeni (vai mīkstinātu ūdeni) kā darba vidi, izmantojot īpašu tīrīšanas līdzekli, ko darbina cirkulācijas sūknis, tīrīšanas šķidrums tiek tieši mazgāts par 360° trauka iekšpusē un ārpusē, pagriežot smidzināšanas sviru un smidzināšanas cauruli, lai mehānisku un ķīmisku spēku ietekmē noņemtu, emulģētu un sadalītu atlikušās vielas uz trauka; Turklāt tīrīšanas šķidrumu var automātiski uzsildīt, un pēc tam traukus var tīrīt un dezinficēt karstā gaisā, lai panāktu labāku tīrīšanas efektu. Ja tiek izvēlēts modelis ar žāvēšanas funkciju, parauga pudeli pēc mazgāšanas var arī žāvēt karstā gaisā, lai izvairītos no sekundāra piesārņojuma, ko izraisa savlaicīga neizņemšana.(Šim modelim ir iekļauta žāvēšanas funkcija.)
——-Parastā mazgāšanas procedūra
Priekšmazgāšana → mazgāšana ar sārmainu mazgāšanas līdzekli 80°C temperatūrā → skalošana ar skābu mazgāšanas līdzekli → skalošana ar krāna ūdeni → skalošana ar tīru ūdeni → skalošana ar tīru ūdeni 75°C temperatūrā → žāvēšana
Bieži uzdotie jautājumi
1. jautājums: Kāpēc izvēlēties XPZ?
Mēs esam galvenais piegādātājs Ķīnas pārbaudes iestādēm un ķīmijas uzņēmumiem.
Mūsu zīmols ir izplatījies daudzās citās valstīs, piemēram, Indijā, Apvienotajā Karalistē, Krievijā, Āfrikā un Eiropā.
Mēs piedāvājam integrētus risinājumus, kuru pamatā ir pielāgots pieprasījums, tostarp produktu izvēli, uzstādīšanu un apmācību ekspluatācijā.
Q2: Kāda veida sūtījumu klients var izvēlēties?
Parasti kuģo pa jūru, pa gaisu.
Mēs darām visu iespējamo, lai apmierinātu klientu pārvadājumu prasības.
3. jautājums: Kā nodrošināt produkta kvalitāti un pēcpārdošanas apkalpošanu?
Mums ir CE, ISO kvalitātes sertifikāts utt.
Mums ir lielisks pēcpārdošanas serviss un pēcpārdošanas inženieris.
Mūsu produktiem ir garantijas periods.
4. jautājums: KannaweApmeklējiet savu rūpnīcu tiešsaistē?
Mēs esam ļoti atbalstoši.
5. jautājums: Kādu maksājuma veidu klients var izvēlēties?
T/T, L/C utt.