Rising-F1
Injekcijas tīrīšanas grozs, Injekcijas tīrīšanas groza statīvs, Injekcijas modulis
Izmanto laboratorijas stikla trauku, piemēram, Erlenmeijera kolbas, trīsstūrveida kolbas, apaļkolbas, plakankolbas, mērkolbas, mērcilindra tīrīšanai.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Ātrās saskarnes diametrs | 32 mm |
| Iesmidzināšanas sprausla | ф6mm x 220mm augstums |
| Sprauslu skaits | 15 gab. |
| Turētāju skaits | 15 gab. |
| Atsperu detaļu pozicionēšana | 15 gab. |
| Turētāja pārklājums | PA |
Var saturēt 500–1000 ml plānas kakla traukus
Injekcijas tipa moduļu tīrīšanas groza statīvs ar savienojuma portu
Ielādēt moduļa groza kreisajā un labajā pusē
Ātrās aizbāžņa ieplūdes atvere, tīrs skalošanas ūdens no moduļa groza katrā iesmidzināšanas moduļa sprauslā
| Ārējie izmēri, augstums mm | 250 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 558 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 352 mm |
| Neto svars | kg |