Rising-F1
Injekcijas tīrīšanas grozs, Injekcijas tīrīšanas groza statīvs, Injekcijas modulis
Lieto pipešu tīrīšanai.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Ātrās saskarnes diametrs | 32 mm |
| Sprauslu skaits | 116 gab. |
| Rāmja augstums | 150 mm |
| Pipetes tīrāmais augstums | 585 mm |
Injekcijas tipa moduļu tīrīšanas groza statīvs ar savienojuma portu
Ielādēt moduļa groza kreisajā un labajā pusē
Ātrās aizbāžņa ieplūdes atvere, tīrs skalošanas ūdens no moduļa groza katrā iesmidzināšanas moduļa sprauslā
| Ārējie izmēri, augstums mm | 279 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 558 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 352 mm |
| Neto svars | kg |