1. brīdis
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Zibspuldze-F1
Injekcijas tīrīšanas grozs, Injekcijas tīrīšanas groza statīvs, Injekcijas modulis
Izmanto laboratorijas stikla trauku, piemēram, Erlenmeijera kolbas, trīsstūrveida kolbas, apaļkolbas, plakankolbas, mērkolbas, mērcilindra tīrīšanai.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Ātrās saskarnes diametrs | 32 mm |
| Iesmidzināšanas sprausla | ф4mm x H160mm |
| Sprauslu skaits | 21 gab. |
| Turētāju skaits | 21 gab. |
| Atsperu detaļu pozicionēšana | 21 gab. |
| Turētāja pārklājums | PA |
Injekcijas tipa moduļu tīrīšanas groza statīvs ar savienojuma portu
Ielādēt moduļa groza kreisajā un labajā pusē
Ātrās aizbāžņa ieplūdes atvere, tīrs skalošanas ūdens no moduļa groza katrā iesmidzināšanas moduļa sprauslā
| Ārējie izmēri, augstums mm | 253 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 192 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 488 mm |
| Neto svars | 2,3 kg |