Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Zibspuldze-F1
Injekcijas tīrīšanas grozs, Injekcijas tīrīšanas groza statīvs, Injekcijas modulis
var pārvadāt 56 gab. pipetes, 56 gab. centrifūgas mēģenes, mēģenes, tukšas pudeles ar vāciņu utt.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Ātrās saskarnes diametrs | 32 mm |
| Iesmidzināšanas sprausla | ф2.5mm x H110mm |
| Sprauslu skaits | 112 gab. |
| Pipešu sēdekļi | 56 gab. |
| Krusta turētājs | 56 gab. |
Injekcijas tipa moduļu tīrīšanas groza statīvs ar savienojuma portu
Ielādēt moduļa groza kreisajā un labajā pusē
Ātrās aizbāžņa ieplūdes atvere, tīrs skalošanas ūdens no moduļa groza katrā iesmidzināšanas moduļa sprauslā
| Ārējie izmēri, augstums mm | 190 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 190 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 494 mm |
| Neto svars | kg |