Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Zibspuldze-F1
Injekcijas tīrīšanas grozs, Injekcijas tīrīšanas groza statīvs, Injekcijas modulis
Integrētajā modulī ir 28 pipetes, 8 gab. Erlenmeijera kolbas/kolbas/tilpuma kolbas/mērcilindra utt.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Ātrās saskarnes diametrs | 32 mm |
| Iesmidzināšanas sprausla | ф6mm x 220mm augstums |
| Sprauslu skaits | 36 gab. |
| Pipešu sēdekļi | 28 gab. |
| Krusta turētājs | 8 gab. |
Injekcijas tipa moduļu tīrīšanas groza statīvs ar savienojuma portu
Ielādēt moduļa groza kreisajā un labajā pusē
Ātrās aizbāžņa ieplūdes atvere, tīrs skalošanas ūdens no moduļa groza katrā iesmidzināšanas moduļa sprauslā
| Ārējie izmēri, augstums mm | 255 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 190 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 493 mm |
| Neto svars | kg |