Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Zibspuldze-F1
Injekcijas tīrīšanas grozs, Injekcijas tīrīšanas groza statīvs, Injekcijas modulis
Var tīrīt 28 gab. pipetes, 28 gab. paraugu flakonus un 9 gab. Erlenmeijera kolbas, kolbas, mērkolbas utt.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Ātrās saskarnes diametrs | 32 mm |
| Iesmidzināšanas sprausla | ф 2,5 mm x A110 mm ф 4 mmxH160 mm ф 6 mmxH220 mm |
| Sprauslu skaits | 65 gab. |
| Pipešu sēdekļi | 28 gab. |
| Krusta turētājs | 28 gab. |
| Turētāju skaits | 9 gab. |
| Atsperu detaļu pozicionēšana | 9 gab. |
| Turētāja pārklājums | PA |
Injekcijas tipa moduļu tīrīšanas groza statīvs ar savienojuma portu
Ielādēt moduļa groza kreisajā un labajā pusē
Ātrās aizbāžņa ieplūdes atvere, tīrs skalošanas ūdens no moduļa groza katrā iesmidzināšanas moduļa sprauslā
| Ārējie izmēri, augstums mm | 265 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 190 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 493 mm |
| Neto svars | 3 kg |