1. brīdis
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Zibspuldze-F1
Apakšējā slāņa tīrīšanas grozs, Apakšējā slāņa tīrīšanas groza plaukts, Apakšējā slāņa moduļa grozs
Uzstādīts viena, divu vai trīs slāņu mazgātājā, ievietots dažādos iesmidzināšanas moduļos, skalo atkārtoti lietojamus laboratorijas stikla traukus, keramiku, plastmasu, nerūsējošo tēraudu un tā tālāk.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Aktivitātes veltnis | Astoņi |
| Pozīcijas regulators | Divi |
| Groza rāmja stumšanas un vilkšanas gājiens | 550 mm |
Manuāla ieplūdes un izplūdes kameras tīrīšanas stumšanas un vilkšanas funkcija
Ielādējiet tīrīšanas mašīnas apakšējā daļā
Pārvadājiet visu veidu sieta paplātes un visu veidu grozu ieliktņus
| Ārējie izmēri, augstums mm | 79 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 529 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 546 mm |
| Neto svars | 2 kg |