Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Zibspuldze-F1
Augšējā slāņa tīrīšanas grozs, Vidējā slāņa tīrīšanas grozs, Augšējā slāņa tīrīšanas groza plaukts, Vidējā slāņa tīrīšanas groza plaukts, Augšējā slāņa moduļa grozs, Vidējā slāņa moduļa grozs
Uzstādīts divkāršā vai trīskāršā slāņu mazgātājā, ievietots dažādos iesmidzināšanas moduļos, skalo atkārtoti lietojamus laboratorijas stikla traukus, keramiku, plastmasu, nerūsējošo tēraudu un tā tālāk.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Aktivitātes veltnis | Seši |
| Pozīcijas regulators | Divi |
| Groza atpazīšanas ierīce | Viens |
| Groza rāmja stumšanas un vilkšanas gājiens | 550 mm |
Iebūvēta rotējoša smidzināšanas roka
Manuāla ieplūdes un izplūdes kameras tīrīšanas stumšanas un vilkšanas funkcija
Gultņu nerūsējošā tērauda vadotne abās pusēs
Ātri aizverams ūdens ieplūdes atvere, skalošanas ūdens no kameras vadotnes aizmugures katrā iesmidzināšanas modulī
Var ievietot grozus, ko izmanto tīrām platām pudelēm
| Ārējie izmēri, augstums mm | 152 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 536 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 567 mm |
| Neto svars | 3,7 kg |