1. brīdis
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Zibspuldze-F1
Apakšējā slāņa tīrīšanas grozs, Apakšējā slāņa tīrīšanas groza plaukts, Apakšējā slāņa moduļa grozs
Uzstādīts viena, divu vai trīs slāņu mazgātājā, ievietots dažādos iesmidzināšanas moduļos, skalo atkārtoti lietojamus laboratorijas stikla traukus, keramiku, plastmasu, nerūsējošo tēraudu un tā tālāk.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Aktivitātes veltnis | Astoņi |
| Pozīcijas regulators | Divi |
| Groza rāmja stumšanas un vilkšanas gājiens | 550 mm |
Sadalīts divos slāņos, lai ielādētu sieta paplāti
Iebūvēta rotējoša smidzināšanas roka
Manuāla ieplūdes un izplūdes kameras tīrīšanas stumšanas un vilkšanas funkcija
| Ārējie izmēri, augstums mm | 226 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 529 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 569 mm |
| Neto svars | 5,6 kg |