| Izmēri (A*P*Dz) | 990 * 930 * 750 mm |
| Tīrīšanas slāņu skaits | 3 slāņi |
| Kameras tilpums | 202L |
| Cirkulācijas sūkņa plūsmas ātrums | Regulējams 0–600 l/min |
| Elektrība | 280 V/380 V |
| Apkures jauda | 4 kW/9 kW |
| Grozu identifikācijas sistēma | Standarta |
| Uzstādīšanas metode | Brīvi stāvošs |
| Žāvēšanas veids | Žāvēšana karstā gaisā |
Funkcijas ievads
1. Atliktās palaišanas opcija: iestatīta mazgāšanas laika atpakaļskaitīšana vai fiksēts laiks
2. Funkcionāli aizsargāta ar dažādiem paroļu līmeņiem
3. Vadības sistēma: mikrodatora vadība, RS485, optoelementu izolācija, oriģinālā importētā mikroshēma, signāla tālvadības pārraide aizsargāta.
4. Automātiskā durvju sistēma
5. Cirkulācijas sistēma: mainīgas frekvences ieslēgšanas funkcija; cirkulācijas sūkņa plūsma: 0–600 l/min; spiediena kontrole un pretputošanas mazgāšana efektīvas tīrīšanas nodrošināšanai; smidzināšanas svira ar ātruma monitoru, kas signalizē par šķēršļiem;
6. Tīrīšanas statīvu sistēma: Tīrīšanas statīvus var nomainīt jebkurā līmenī. Daudzlīmeņu iesmidzināšanas mazgāšanas un maināmu grozu elastība. Vairāk nekā trīs ūdens ieplūdes atveres ar automātiski aizveramu vārstu. Automātiska groza identifikācija un ūdens plūsmas regulēšana.
7. Ietilpības augstums: Viena līmeņa tīrīšanas augstums: 70 cm Tīrīšanas augstums divos līmeņos: 46 cm Tīrīšanas augstums trīs līmeņos: 17 cm





Hangzhou Xipingzhe Bioloģiskās tehnoloģijas Co., Ltd.
XPZ ir vadošais laboratorijas stikla trauku mazgātāju ražotājs, kas atrodas Hangžou pilsētā, Džedzjanas provincē, Ķīnā. XPZ specializējas pētniecībā, ražošanā un tirdzniecībā.automātiska stikla trauku mazgātājakas tiek piemērots biofarmācijas, medicīniskās veselības, kvalitātes pārbaudes vides, pārtikas uzraudzības un naftas ķīmijas jomā.
XPZ ir apņēmies palīdzēt atrisināt visu veidu tīrīšanas problēmas. Mēs esam galvenais piegādātājs Ķīnas pārbaudes iestādēm un ķīmijas uzņēmumiem, tikmēr XPZ zīmols ir izplatījies daudzās citās valstīs, piemēram, Indijā, Apvienotajā Karalistē, Krievijā, Dienvidkorejā, Ugandā, Filipīnās utt. XPZ piedāvā integrētus risinājumus, kuru pamatā ir pielāgots pieprasījums, tostarp produktu izvēle, uzstādīšana un ekspluatācijas apmācība utt.
Mēs iegūsim vairāk uzņēmuma priekšrocību, lai nodrošinātu inovatīvus produktus ar augstu kvalitāti un lielisku servisu, lai saglabātu mūsu ilgtermiņa draudzību.

Izstāde


