Mēs vienmēr varam apmierināt savus cienījamos klientus ar mūsu labo kvalitāti, labo cenu un labo servisu, jo esam profesionālāki un strādīgāki, un darām to izmaksu ziņā efektīvā veidā, ražojot Ķīnas virtuves amatniecības virtuves ratiņus uz riteņiem ar 3 dārzeņu uzglabāšanas groziem no rotangpalmas klūgām. Mēs ievērojam principu "Standartizācijas pakalpojumi, lai izpildītu klientu pieprasījumu".
Mēs vienmēr varam apmierināt savus cienījamos klientus ar labu kvalitāti, labu cenu un labu apkalpošanu, jo esam profesionālāki un strādīgāki, un darām to izmaksu ziņā efektīvā veidā.Ķīnas displeja plaukta un displeja rāmja cenaŅemot vērā mainīgās tendences šajā jomā, mēs iesaistāmies preču tirdzniecībā ar apņēmīgām pūlēm un vadības izcilību. Mēs saviem klientiem ievērojam savlaicīgus piegādes grafikus, inovatīvus dizainus, kvalitāti un pārredzamību. Mūsu moto ir sniegt kvalitatīvus risinājumus noteiktajā laikā.
1. brīdis
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Zibspuldze-F1
Apakšējā slāņa tīrīšanas grozs, Apakšējā slāņa tīrīšanas groza plaukts, Apakšējā slāņa moduļa grozs,
Uzstādīts viena, divu vai trīs slāņu mazgātājā, ievietots dažādos iesmidzināšanas moduļos, skalo atkārtoti lietojamus laboratorijas stikla traukus, keramiku, plastmasu, nerūsējošo tēraudu un tā tālāk.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Aktivitātes veltnis | Astoņi |
| Pozīcijas regulators | Divi |
| Groza rāmja stumšanas un vilkšanas gājiens | 550 mm |
| Ātrās saskarnes diametrs | 32 mm |
Grozu plaukts ar moduļu savienojumu
Manuāla ieplūdes un izplūdes kameras tīrīšanas stumšanas un vilkšanas funkcija
Uzstādīts uz abām nerūsējošā tērauda vadotnēm
Ātri aizverams ūdens ieplūdes atvere, skalošanas ūdens no kameras vadotnes aizmugures katrā iesmidzināšanas modulī
| Ārējie izmēri, augstums mm | 158 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 528 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 566 mm |
| Neto svars | 3 kg |