Ātri un izcili cenu piedāvājumi, zinoši konsultanti, kas palīdzēs jums izvēlēties pareizo risinājumu, kas atbilst visām jūsu vajadzībām, īss ģenerēšanas laiks, atbildīga kvalitātes pārvaldība un unikāli produkti un pakalpojumi OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 iesmidzināšanas LED izkārtņu moduļa apmaksas un piegādes jautājumos. Aicinām jūs apmeklēt mūsu ražotni un ceram uz draudzīgu biznesa attiecību veidošanu ar klientiem gan jūsu mājās, gan ārzemēs ilgtermiņā.
Ātri un izcili cenu piedāvājumi, zinoši konsultanti, kas palīdzēs jums izvēlēties pareizo risinājumu, kas atbilst visām jūsu vajadzībām, īss izstrādes laiks, atbildīga kvalitātes pārvaldība un unikāli produkti un pakalpojumi maksājumu un piegādes jautājumos.Ķīnas LED modulis, Iesmidzināšanas modulisMēs vienmēr izstrādājam jaunas tehnoloģijas, lai racionalizētu ražošanu un piegādātu preces par konkurētspējīgām cenām un augstu kvalitāti! Klientu apmierinātība ir mūsu prioritāte! Jūs varat nodot mums savu ideju, lai izstrādātu unikālu dizainu jūsu modelim, lai novērstu pārāk daudz līdzīgu detaļu tirgū! Mēs piedāvājam vislabāko servisu, lai apmierinātu visas jūsu vajadzības! Noteikti sazinieties ar mums nekavējoties!
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Zibspuldze-F1
Injekcijas tīrīšanas grozs, Injekcijas tīrīšanas groza statīvs, Injekcijas modulis
Izmanto laboratorijas stikla trauku, piemēram, Erlenmeijera kolbas, trīsstūrveida kolbas, apaļkolbas, plakankolbas, mērkolbas, mērcilindra tīrīšanai.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Ātrās saskarnes diametrs | 32 mm |
| Iesmidzināšanas sprausla | ф6mm x 220mm augstums |
| Sprauslu skaits | 8 gab. |
| Turētāju skaits | 8 gab. |
| Atsperu detaļu pozicionēšana | 8 gab. |
| Turētāja pārklājums | PA |
Injekcijas tipa moduļu tīrīšanas groza statīvs ar savienojuma portu
Ielādēt moduļa groza kreisajā un labajā pusē
Ātrās aizbāžņa ieplūdes atvere, tīrs skalošanas ūdens no moduļa groza katrā iesmidzināšanas moduļa sprauslā
| Ārējie izmēri, augstums mm | 253 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 140 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 488 mm |
| Neto svars | 0,9 kg |