Turpināt uzlaboties, lai nodrošinātu preču kvalitāti atbilstoši tirgus un klientu standarta prasībām. Mūsu uzņēmumam ir ieviesta augstas kvalitātes nodrošināšanas programma 202L CE sertificētas brīvi stāvošas 1-3 slāņu pilnībā automātiskas laboratorijas stikla trauku mazgājamās mašīnas ar žāvēšanu kvalitātes pārbaudei. Mūsu moto ir "Saprātīgas cenas, ekonomisks ražošanas laiks un vislabākais serviss". Mēs ceram sadarboties ar vēl vairāk klientiem savstarpējai izaugsmei un ieguvumiem.
turpināt uzlaboties, lai nodrošinātu preču kvalitāti atbilstoši tirgus un klientu standarta prasībām. Mūsu uzņēmumam ir izstrādāta augstas kvalitātes nodrošināšanas programma.Ķīnas laboratorijas stikla trauku mazgātājs un žāvētājs un laboratorijas pudeļu mazgātājsMums tagad ir pilnīga materiālu ražošanas līnija, montāžas līnija, kvalitātes kontroles sistēma un, pats galvenais, mums tagad ir daudz patentu tehnoloģiju un pieredzējusi tehniskā un ražošanas komanda, kā arī ekspertu pārdošanas apkalpošanas komanda. Ar visām šīm priekšrocībām mēs gatavojamies izveidot "cienījamu starptautisku neilona monofilamentu zīmolu" un izplatīt savus risinājumus visā pasaulē. Mēs esam nepārtraukti virzījušies uz priekšu un darām visu iespējamo, lai apkalpotu savus klientus.

| Pamatparametrs | |
| Darba temperatūra | 5–40 °C |
| Elektroniskā jauda | 220 V/50 Hz vai 380 V/50 Hz |
| Elektriskais vads | 2m/5*10m2 |
| Sildīšanas jauda | 4 kW/9 kW |
| Kopējā jauda | 5 kW/11 kW |
| Mazgāšanas kamera | 316L nerūsējošais tērauds |
| Ārējais panelis | 304 nerūsējošais tērauds |
| Ietilpība | 3202L |
| Peristaltiskais sūknis | 4 gabali |
| Programmas | 36 noklusējuma, 100+ pielāgoti |
| Mazgāšanas temperatūra | līdz 95°C |
| RS 232 ports | Datu informācijas pārsūtīšanai no veļas mazgājamās mašīnas |
| Skārienekrāns | 7 collu krāsu ekrāns |
| Ārējais izmērs | Augstums/Platums/Dziļums: 990*612*750 mm |
| Svars | 120 kg |
| Temperatūras sensors | PT1000 |
| Pieejams interneta pieslēgums | |
| Redzams logs uz durvīm | |
| Vadītspējas uzraudzības sistēma skalošanai | |
| Pieejams tīra ūdens pastiprinātāja sūknis | |
| Augstas efektivitātes tvaika kondensators | |
Funkcijas ievads
1. Atliktās palaišanas opcija: iestatīta mazgāšanas laika atpakaļskaitīšana vai fiksēts laiks
2. Funkcionāli aizsargāta ar dažādiem paroļu līmeņiem
3. Vadības sistēma: mikrodatora vadība, RS485, optoelementu izolācija, oriģinālā importētā mikroshēma, signāla tālvadības pārraide aizsargāta.
4. Automātiskā durvju sistēma
5. Cirkulācijas sistēma: mainīgas frekvences ieslēgšanas funkcija; cirkulācijas sūkņa plūsma: 0–600 l/min; spiediena kontrole un pretputošanas mazgāšana efektīvas tīrīšanas nodrošināšanai; smidzināšanas svira ar ātruma monitoru, kas signalizē par šķēršļiem;
6. Tīrīšanas statīvu sistēma: Tīrīšanas statīvus var nomainīt jebkurā līmenī. Daudzlīmeņu iesmidzināšanas mazgāšanas un maināmu grozu elastība. Vairāk nekā trīs ūdens ieplūdes atveres ar automātiski aizveramu vārstu. Automātiska groza identifikācija un ūdens plūsmas regulēšana.
7. Ietilpības augstums: Viena līmeņa tīrīšanas augstums: 70 cm Tīrīšanas augstums divos līmeņos: 46 cm Tīrīšanas augstums trīs līmeņos: 17 cm
Hangzhou Xipingzhe instrumentu tehnoloģiju Co., Ltd.
XPZ ir vadošais laboratorijas stikla trauku mazgātāju ražotājs, kas atrodas Hangžou pilsētā, Džedzjanas provincē, Ķīnā. XPZ specializējas automātisko stikla trauku mazgātāju pētniecībā, ražošanā un tirdzniecībā, ko izmanto biofarmācijas, medicīnas veselības, kvalitātes pārbaudes vides, pārtikas uzraudzības un naftas ķīmijas jomā.
XPZ ir apņēmies palīdzēt atrisināt visu veidu tīrīšanas problēmas. Mēs esam galvenais piegādātājs Ķīnas pārbaudes iestādēm un ķīmijas uzņēmumiem, tikmēr XPZ zīmols ir izplatījies daudzās citās valstīs, piemēram, Indijā, Apvienotajā Karalistē, Krievijā, Dienvidkorejā, Ugandā, Filipīnās utt. XPZ piedāvā integrētus risinājumus, kuru pamatā ir pielāgots pieprasījums, tostarp produktu izvēle, uzstādīšana un ekspluatācijas apmācība utt.
Mēs iegūsim vairāk uzņēmuma priekšrocību, lai nodrošinātu inovatīvus produktus ar augstu kvalitāti un lielisku servisu, lai saglabātu mūsu ilgtermiņa draudzību.

Izstāde


Turpināt uzlaboties, lai nodrošinātu preču kvalitāti atbilstoši tirgus un klientu standarta prasībām. Mūsu uzņēmumam ir ieviesta augstas kvalitātes nodrošināšanas programma 202L CE sertificētas brīvi stāvošas 1-3 slāņu pilnībā automātiskas laboratorijas stikla trauku mazgājamās mašīnas ar žāvēšanu kvalitātes pārbaudei. Mūsu moto ir "Saprātīgas cenas, ekonomisks ražošanas laiks un vislabākais serviss". Mēs ceram sadarboties ar vēl vairāk klientiem savstarpējai izaugsmei un ieguvumiem.
Kvalitātes pārbaudeĶīnas laboratorijas stikla trauku mazgātājs un žāvētājs un laboratorijas pudeļu mazgātājsMums tagad ir pilnīga materiālu ražošanas līnija, montāžas līnija, kvalitātes kontroles sistēma un, pats galvenais, mums tagad ir daudz patentu tehnoloģiju un pieredzējusi tehniskā un ražošanas komanda, kā arī ekspertu pārdošanas apkalpošanas komanda. Ar visām šīm priekšrocībām mēs gatavojamies izveidot "cienījamu starptautisku neilona monofilamentu zīmolu" un izplatīt savus risinājumus visā pasaulē. Mēs esam nepārtraukti virzījušies uz priekšu un darām visu iespējamo, lai apkalpotu savus klientus.