Rising-F1
Tīrīšanas grozs, Grozu statīvs, Moduļu grozs,
Divslāņu struktūra, piemērota iesmidzināšanas grozu plauktu moduļiem un neinjekcijas grozu plauktu moduļiem
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Groza atpazīšanas ierīce | Viens |
| Groza rāmja stumšanas un vilkšanas gājiens | 550 mm |
| Ātrās saskarnes diametrs | 32 mm |
| Ielādējamo moduļu skaits | Divi slāņi |
| Vienslāņu moduļu skaits | Divi |
Grozu plaukts ar moduļu savienojumu
Manuāla ieplūdes un izplūdes kameras tīrīšanas stumšanas un vilkšanas funkcija
Uzstādīts uz abām nerūsējošā tērauda vadotnēm
Ātri aizverams ūdens ieplūdes atvere, skalošanas ūdens no kameras vadotnes aizmugures katrā iesmidzināšanas modulī
| Ārējie izmēri, augstums mm | 609 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 619 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 790 mm |
| Neto svars | kg |