Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Zibspuldze-F1
Tīrīšanas grozs bez iesmidzināšanas
Piemērots platleņķa traukiem, mērtraukiem utt.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Mazas atsperes skavas | 18 |
| Augstums | 105 mm |
| Atstarpes | 60 mm |
| Lielas atsperes skavas | 10 |
| Augstums | 175 mm |
| Atstarpes | 60 mm |
Groza modulis
| Ārējie izmēri, augstums mm | 186 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 220 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 445 mm |
| Neto svars | kg |