1. brīdis
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Zibspuldze-F1
Apakšējā slāņa tīrīšanas grozs, Apakšējā slāņa tīrīšanas groza plaukts, Apakšējā slāņa moduļa grozs
Uzstādīts viena, divu vai trīs slāņu mazgātājā, ievietots dažādos iesmidzināšanas moduļos, skalo atkārtoti lietojamus laboratorijas stikla traukus, keramiku, plastmasu, nerūsējošo tēraudu un tā tālāk.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Aktivitātes veltnis | Astoņi |
| Pozīcijas regulators | Divi |
| Groza rāmja stumšanas un vilkšanas gājiens | 550 mm |
Manuāla ieplūdes un izplūdes kameras tīrīšanas stumšanas un vilkšanas funkcija
Ielādējiet tīrīšanas mašīnas apakšējā daļā
Pārvadājiet visu veidu sieta paplātes un visu veidu grozu ieliktņus
| Ārējie izmēri, augstums mm | 83 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 531 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 560 mm |
| Neto svars | 2 kg |

XPZ ir vadošais laboratorijas stikla trauku mazgātāju ražotājs, kas atrodas Hangžou pilsētā, Džedzjanas provincē, Ķīnā. XPZ specializējas automātisko stikla trauku mazgātāju pētniecībā, ražošanā un tirdzniecībā, ko izmanto biofarmācijas, medicīnas veselības, kvalitātes pārbaudes vides, pārtikas uzraudzības un naftas ķīmijas jomā.
XPZ ir apņēmies palīdzēt atrisināt visu veidu tīrīšanas problēmas. Mēs esam galvenais piegādātājs Ķīnas pārbaudes iestādēm un ķīmijas uzņēmumiem, tikmēr XPZ zīmols ir izplatījies daudzās citās valstīs, piemēram, Indijā, Apvienotajā Karalistē, Krievijā, Dienvidkorejā, Ugandā, Filipīnās utt. XPZ piedāvā integrētus risinājumus, kuru pamatā ir pielāgots pieprasījums, tostarp produktu izvēle, uzstādīšana un ekspluatācijas apmācība utt.
Izstāde
