Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Zibspuldze-F1
Augšējā slāņa tīrīšanas grozs, Vidējā slāņa tīrīšanas grozs, Augšējā slāņa tīrīšanas groza plaukts, Vidējā slāņa tīrīšanas groza plaukts, Augšējā slāņa moduļa grozs, Vidējā slāņa moduļa grozs
Uzstādīts divkāršā vai trīskāršā slāņu mazgātājā, ievietots dažādos iesmidzināšanas moduļos, skalo atkārtoti lietojamus laboratorijas stikla traukus, keramiku, plastmasu, nerūsējošo tēraudu un tā tālāk.
| Materiāls | 316L nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Matēts nerūsējošais tērauds |
| Aktivitātes veltnis | Seši |
| Pozīcijas regulators | Divi |
| Groza atpazīšanas ierīce | Viens |
| Groza rāmja stumšanas un vilkšanas gājiens | 550 mm |
Iebūvēta rotējoša smidzināšanas roka
Manuāla ieplūdes un izplūdes kameras tīrīšanas stumšanas un vilkšanas funkcija
Gultņu nerūsējošā tērauda vadotne abās pusēs
Ātri aizverams ūdens ieplūdes atvere, skalošanas ūdens no kameras vadotnes aizmugures katrā iesmidzināšanas modulī
Var ievietot grozus, ko izmanto tīrām platām pudelēm
| Ārējie izmēri, augstums mm | 183 mm |
| Ārējie izmēri, platums mm | 535 mm |
| Ārējie izmēri, dziļums mm | 552 mm |
| Neto svars | 3,5 kg |


Hangzhou Xipingzhe Bioloģiskās tehnoloģijas Co., Ltd.
XPZ ir vadošais laboratorijas stikla trauku mazgātāju ražotājs, kas atrodas Hangžou pilsētā, Džedzjanas provincē, Ķīnā. XPZ specializējas automātisko stikla trauku mazgātāju pētniecībā, ražošanā un tirdzniecībā, ko izmanto biofarmācijas, medicīnas veselības, kvalitātes pārbaudes vides, pārtikas uzraudzības un naftas ķīmijas jomā.
XPZ ir apņēmies palīdzēt atrisināt visu veidu tīrīšanas problēmas. Mēs esam galvenais piegādātājs Ķīnas pārbaudes iestādēm un ķīmijas uzņēmumiem, tikmēr XPZ zīmols ir izplatījies daudzās citās valstīs, piemēram, Indijā, Apvienotajā Karalistē, Krievijā, Dienvidkorejā, Ugandā, Filipīnās utt. XPZ piedāvā integrētus risinājumus, kuru pamatā ir pielāgots pieprasījums, tostarp produktu izvēle, uzstādīšana un ekspluatācijas apmācība utt.
Mēs iegūsim vairāk uzņēmuma priekšrocību, lai nodrošinātu inovatīvus produktus ar augstu kvalitāti un lielisku servisu, lai saglabātu mūsu ilgtermiņa draudzību.
Izstāde

